FSV10150V
Číslo produktu DigiKey
FSV10150VTR-ND - Páska a cívka (TR)
FSV10150VCT-ND - Řezaná páska (CT)
FSV10150VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSV10150V
Popis
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO2773
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 150 V 10A Montáž na povrch TO-277-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FSV10150V Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
20 µA @ 150 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
150 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
840 mV @ 10 A