FQB34N20LTM
Číslo produktu DigiKey
FQB34N20LTMTR-ND - Páska a cívka (TR)
FQB34N20LTMCT-ND - Řezaná páska (CT)
FQB34N20LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQB34N20LTM
Popis
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 31A (Tc) 3,13W (Ta), 180W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Modely EDA/CAD
FQB34N20LTM Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
72 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3900 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,13W (Ta), 180W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
75mOhm při 15,5A, 10V