FGY60T120SQDN
Číslo produktu DigiKey
FGY60T120SQDNOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGY60T120SQDN
Popis
IGBT 1200V 120A TO-247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT 1200 V 120 A 517 W Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGY60T120SQDN Modely
Náboj hradla
311 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
52ns/296ns
Zkušební podmínka
600V, 60A, 10Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
120 A
Pulzní proud kolektoru (Icm)
240 A
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
1,95V při 15V, 60A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Výkon - max
517 W