FGY140T120SWD
Číslo produktu DigiKey
488-FGY140T120SWD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGY140T120SWD
Popis
IGBT FS 1200V 280A TO-247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Zarážka signálu 1200 V 280 A 1150 W Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Spínací energie
4,7mJ (zap.), 2,3mJ (vyp.)
Náboj hradla
415.4 nC
Stav součásti
Aktivní
Td (zap/vyp) při 25°C
59,2ns/249,6ns
Typ tranzistoru IGBT
Zarážka signálu
Zkušební podmínka
600V, 140A, 4,7Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Doba zpětného zotavení (trr)
307.3 ns
Proud kolektoru (Ic) (max)
280 A
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Pulzní proud kolektoru (Icm)
560 A
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 140A
Výkon - max
1150 W