FGY100T120SWD
Číslo produktu DigiKey
488-FGY100T120SWD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGY100T120SWD
Popis
IGBT FS 1200V 200A TO-247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Zarážka signálu 1200 V 200 A 866 W Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Spínací energie
3,1mJ (zap.), 1,6mJ (vyp.)
Výrobce
onsemi
Typ vstupu
Standardní
Balení
Trubice
Náboj hradla
284 nC
Stav součásti
Aktivní
Td (zap/vyp) při 25°C
46,4ns/209,6ns
Typ tranzistoru IGBT
Zarážka signálu
Zkušební podmínka
600V, 50A, 4,7Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Doba zpětného zotavení (trr)
152 ns
Proud kolektoru (Ic) (max)
200 A
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Pulzní proud kolektoru (Icm)
400 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 100A
Pouzdro
Varianta TO-247-3
Výkon - max
866 W