FGHL40T120SWD
Číslo produktu DigiKey
488-FGHL40T120SWD-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGHL40T120SWD
Popis
IGBT FIELD STOP 1200V 70A TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Zarážka signálu 1200 V 70 A 469 W Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Spínací energie
2,4mJ (zap.), 1,1mJ (vyp.)
Výrobce
onsemi
Typ vstupu
Standardní
Balení
Trubice
Náboj hradla
118 nC
Stav součásti
Aktivní
Td (zap/vyp) při 25°C
24ns/118ns
Typ tranzistoru IGBT
Zarážka signálu
Zkušební podmínka
600V, 40A, 4,7Ohm, 15V
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Doba zpětného zotavení (trr)
185 ns
Proud kolektoru (Ic) (max)
70 A
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Pulzní proud kolektoru (Icm)
160 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 40A
Pouzdro
TO-247-3
Výkon - max
469 W