FDP18N50
Číslo produktu DigiKey
FDP18N50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDP18N50
Popis
MOSFET N-CH 500V 18A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 18A (Tc) 235W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
60 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2860 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
235W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
265mOhm při 9A, 10V