FDMS86255ET150 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Renesas Electronics Corporation
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 150 V 10A (Ta), 63A (Tc) 3,3W (Ta), 136W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6)
Brushless DC Motor Control | Datasheet Preview
FDMS86255ET150
Číslo produktu DigiKey
FDMS86255ET150TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDMS86255ET150CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDMS86255ET150DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDMS86255ET150
Popis
MOSFET N-CH 150V 10A/63A POWER56
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
63 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4480 pF @ 75 V
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Ta), 136W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PQFN (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
12,4mOhm při 10A, 10V