FDMS86150ET100 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | FDMS86150ET100 |
Popis | MOSFET N-CH 100V 16A POWER56 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 100 V 16A (Ta), 128A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4V při 250µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 62 nC @ 10 V |
Řada | Vgs (max) ±20V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 4065 pF @ 50 V |
Stav součásti Aktivní | Rozptylový výkon (Max) 3,3W (Ta), 187W (Tc) |
Typ tranzistoru FET | Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 100 V | Dodávaná velikost pouzdra 8-PQFN (5x6) |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Pouzdro |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 6V, 10V | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 4,85mOhm při 16A, 10V |