FDMS86150ET100
Číslo produktu DigiKey
FDMS86150ET100TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDMS86150ET100CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDMS86150ET100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDMS86150ET100
Popis
MOSFET N-CH 100V 16A POWER56
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 16A (Ta), 128A (Tc) 3,3W (Ta), 187W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
62 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4065 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Ta), 187W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PQFN (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,85mOhm při 16A, 10V