FDD10AN06A0
Číslo produktu DigiKey
FDD10AN06A0TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDD10AN06A0CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDD10AN06A0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDD10AN06A0
Popis
MOSFET N-CH 60V 11A/50A TO252AA
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 11A (Ta), 50A (Tc) 135W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FDD10AN06A0 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
37 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1840 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
135W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,5mOhm při 50A, 10V