FDBL0630N150
Číslo produktu DigiKey
FDBL0630N150TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDBL0630N150CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDBL0630N150DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDBL0630N150
Popis
MOSFET N-CH 150V 169A 8HPSOF
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 169A (Tc) 500W (Tj) Montáž na povrch 8-HPSOF
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
90 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5805 pF @ 75 V
Rozptylový výkon (Max)
500W (Tj)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-HPSOF
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,3mOhm při 80A, 10V