FDB38N30U
Číslo produktu DigiKey
FDB38N30UTR-ND - Páska a cívka (TR)
FDB38N30UCT-ND - Řezaná páska (CT)
FDB38N30UDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDB38N30U
Popis
MOSFET N CH 300V 38A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 300 V 38A (Tc) 313W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
73 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3340 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
313W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
300 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
120mOhm při 19A, 10V