FDB33N25TM
Číslo produktu DigiKey
FDB33N25TMTR-ND - Páska a cívka (TR)
FDB33N25TMCT-ND - Řezaná páska (CT)
FDB33N25TMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDB33N25TM
Popis
MOSFET N-CH 250V 33A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 33A (Tc) 235W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FDB33N25TM Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
48 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2135 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
235W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
94mOhm při 16,5A, 10V