FCP190N65S3
Číslo produktu DigiKey
FCP190N65S3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCP190N65S3
Popis
MOSFET N-CH 650V 17A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 17A (Tc) 144W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FCP190N65S3 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 1,7mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
33 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1350 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
144W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
190mOhm při 8,5A, 10V