FCD600N60Z
Číslo produktu DigiKey
FCD600N60ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
FCD600N60ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
FCD600N60ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCD600N60Z
Popis
MOSFET N-CH 600V 7.4A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 7,4A (Tc) 89W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
26 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1120 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
89W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
600mOhm při 3,7A, 10V