FAN65008B
Číslo produktu DigiKey
FAN65008BOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
FAN65008BOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
FAN65008BOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAN65008B
Popis
IC REG BUCK ADJ 10A 35PQFN
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 10A 35-PowerWFQFN
Napětí - výstup (max)
32,5V
Spínací kmitočet
100kHz ~ 1MHz
Synchronní usměrňovač
Ano
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - vstup (min)
4,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
65V