FAN65004B
Číslo produktu DigiKey
FAN65004BOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
FAN65004BOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
FAN65004BOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FAN65004B
Popis
IC REG BUCK ADJ 6A 35PQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 6A 35-PowerWFQFN
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
32,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
100kHz ~ 1MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
35-PQFN (6x6)
Napětí - vstup (min)
4,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
65V