FAN65004B | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | FAN65004B |
Popis | IC REG BUCK ADJ 6A 35PQFN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 6A 35-PowerWFQFN |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Napětí - výstup (min/fixní) |
Mfr | Napětí - výstup (max) 32,5V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 100kHz ~ 1MHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ano |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra 35-PQFN (6x6) |
Napětí - vstup (min) 4,5V | Základní číslo produktu |
Napětí - vstup (max) 65V |