CAV25M01VE-GT3
Číslo produktu DigiKey
488-CAV25M01VE-GT3TR-ND - Páska a cívka (TR)
488-CAV25M01VE-GT3CT-ND - Řezaná páska (CT)
488-CAV25M01VE-GT3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAV25M01VE-GT3
Popis
IC EEPROM 1MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 1Mbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAV25M01VE-GT3 Modely
Kategorie
Taktovací frekvence
10 MHz
Mfr
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)