BZX84C5V6LT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Diodes Incorporated
Skladem : 75
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Similar
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Zenerova dioda 5.6 V 250 mW ±7% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6LT1G
Číslo produktu DigiKey
BZX84C5V6LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
BZX84C5V6LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
BZX84C5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C5V6LT1G
Popis
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
50 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
40 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2 V
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±7%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
250 mW