BZX84C56LT1G
Číslo produktu DigiKey
BZX84C56LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
BZX84C56LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
BZX84C56LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C56LT1G
Popis
DIODE ZENER 56V 250MW SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 56 V 250 mW ±7% Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C56LT1G Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
200 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 39.2 V
Řada
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±7%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Výkon - max
250 mW