BZX79C2V4
Číslo produktu DigiKey
BZX79C2V4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX79C2V4
Popis
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 2.4 V 500 mW ±5% Průchozí otvor DO-35
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 100 mA
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-65°C ~ 200°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
DO-35
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms