BCW32LT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Nexperia USA Inc.
Skladem : 9 836
Katalogový list
Skladem : 304
Upgrade
Upgrade
Skladem : 15
Similar
Rohm Semiconductor
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Bipolární tranzistor (BJT) NPN 32 V 100 mA 225 mW Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
BCW32LT1G
Číslo produktu DigiKey
BCW32LT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
BCW32LT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
BCW32LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCW32LT1G
Popis
TRANS NPN 32V 0.1A SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BCW32LT1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud kolektoru (max)
100nA (ICBO)
Mfr
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
200 při 2mA, 5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
225 mW
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud kolektoru (Ic) (max)
100 mA
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
32 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3 (TO-236)
Saturace Vce (max) při Ib, Ic
250mV při 500µA, 10mA