1N4004RLG
Číslo produktu DigiKey
1N4004RLGOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
1N4004RLGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N4004RLG
Popis
DIODE STANDARD 400V 1A AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 400 V 1A Průchozí otvor Axiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1N4004RLG Modely
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 400 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
400 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 1 A