ED500/2DS
ED500/2DS
ED500/2DS
Číslo produktu DigiKey
ED1623-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ED500/2DS
Popis
TERM BLK 2POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohová svorkovnice vodiče na desku Horizontální s deskou 0,197" (5,00mm) Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ED500/2DS Modely
Kategorie
Velikost vodiče
14-22 AWG
Výrobce
On Shore Technology Inc.
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Zakončení vodiče
Šroub - listová pružina, Drátěná ochrana
Balení
Hromadné balení
Barva
Modrá
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 105°C
Počet úrovní
1
Materiál tělesa
Polyamid (PA), Nylonový
Kodéry - průmysl
2
Materiál kontaktu - pokovení
Mosaz
Rozteč
0,197" (5,00mm)
Materiál svorky - pokovení
Ocelový, Nerezový
Orientace spojení
Horizontální s deskou
Točivý moment - šroub
0,4Nm (3,5lb-in)
Proud
15 A
Závit šroubu
M2.6
Napětí
300 V