FCB260N65S3
Číslo produktu DigiKey
488-FCB260N65S3TR-ND - Páska a cívka (TR)
488-FCB260N65S3CT-ND - Řezaná páska (CT)
488-FCB260N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCB260N65S3
Popis
MOSFET N-CH 650V 12A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 12A (Tc) 90W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FCB260N65S3 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 1,2mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
24 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1010 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
90W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
260mOhm při 6A, 10V