FCB070N65S3
Číslo produktu DigiKey
FCB070N65S3TR-ND - Páska a cívka (TR)
FCB070N65S3CT-ND - Řezaná páska (CT)
FCB070N65S3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCB070N65S3
Popis
MOSFET N-CH 650V 44A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 44A (Tc) 312W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 4,4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
78 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3090 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
312W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
70mOhm při 22A, 10V