SS-5GL13T-A12
Číslo produktu DigiKey
Z8684-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SS-5GL13T-A12
Popis
SWITCH SNAP ACTION ROLLER SPDT
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač Montáž na šasi
Kategorie
Ochrana proti vniknutí
IP40
Výrobce
Omron Electronics Inc-EMC Div
Provozní síla
5gf
Řada
Uvolňovací síla
6gf
Balení
Hromadné balení
Provozní poloha
0,421" (10,70mm)
Stav součásti
Aktivní
Diference zdvihu
0,031" (0,8mm)
Jmenovitý proud (A)
5A (AC)
Přeběh
0,047" (1,2mm)
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Mechanická životnost
30,000,000 cyklů
Typ aktuátoru
Páka, Simulovaný váleček
Elektrická životnost
200,000 cyklů
Způsob montáže
Montáž na šasi
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)