G7L-2A-P AC200/240
Číslo produktu DigiKey
39-G7L-2A-PAC200/240-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G7L-2A-P AC200/240
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPST-NO (2 tvar A) 240VAC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G7L-2A-P AC200/240 Modely
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
150VAC
Balení
Hromadné balení
Napětí odpadu relé
36VAC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
30 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
30 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Forma kontaktu
DPST-NO (2 tvar A)
Materiál kontaktu
Slitina stříbra
Jmenovitý proud kontaktu
20 A
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UR
Spínací napětí
250VAC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
5000VA
Odpor cívky
21 kOhms
Proud cívky
10.2 mA