G6C-1117P-FD-US-DC12
G6C-1117P-FD-US-DC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G6C-1117P-FD-US DC12
Číslo produktu DigiKey
39-G6C-1117P-FD-USDC12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G6C-1117P-FD-US DC12
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé SPST-NO (1 tvar A) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G6C-1117P-FD-US DC12 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněný - ochrana proti vniknutí tavidla
Řada
Napětí přítahu
8,4VDC
Balení
Hromadné balení
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
10 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
10 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Forma kontaktu
SPST-NO (1 tvar A)
Materiál kontaktu
Stříbro indium cín (AgInSn)
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Schvalovací agentura
CSA, TUV, UR, VDE
Spínací napětí
380VAC, 125VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
3800VA, 1250W
Odpor cívky
720 Ohms
Proud cívky
16.7 mA