G3VM-401CR
Číslo produktu DigiKey
39-G3VM-401CR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G3VM-401CR
Popis
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-400V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Modely EDA/CAD
G3VM-401CR Modely
Kategorie
Napětí - vstup
1,64VDC
Mfr
Napětí - zátěž
0 V ~ 400 V
Řada
Zátěžný proud
400 mA
Balení
Trubice
Odpor v zapnutém stavu (max)
5 Ohms
Provedení koncovky
PC vývod
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C