G3VM-401AY1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Skladem : 293
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Omron Electronics Inc-EMC Div
Skladem : 359
Katalogový list
Toshiba Semiconductor and Storage
Skladem : 782
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 4-DIP (0,300", 7,62mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
G3VM-401AY1
Číslo produktu DigiKey
Z12321-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G3VM-401AY1
Popis
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
G3VM-401AY1 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
1,27VDC
Mfr
Napětí - zátěž
0 V ~ 400 V
Řada
Zátěžný proud
120 mA
Balení
Trubice
Odpor v zapnutém stavu (max)
35 Ohms
Provedení koncovky
PC vývod
Způsob montáže
Průchozí otvor
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C