G3VM-101HR2
Číslo produktu DigiKey
39-G3VM-101HR2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G3VM-101HR2
Popis
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G3VM-101HR2 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
1,65VDC
Mfr
Napětí - zátěž
0 V ~ 100 V
Řada
Zátěžný proud
3 A
Balení
Trubice
Odpor v zapnutém stavu (max)
65 mOhms
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Způsob montáže
Montáž na povrch
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C