D6F-W10A1
D6F-W10A1
D6F MEMS Flow Sensors
D6F-W10A1
Číslo produktu DigiKey
Z3057-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D6F-W10A1
Popis
SENSOR FLOW AIR 0~10 M / S
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vzduch Průtokový senzor 0 ~ 10m/s 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm) PPS
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D6F-W10A1 Modely
Kategorie
Rozsah snímání
0 ~ 10m/s
Výrobce
Omron Electronics Inc-EMC Div
Typ snímače průtoku
Vzduch
Řada
Napětí - vstup
10,8V ~ 26,4V
Balení
Nosič
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C