D3V-16-1C24
Číslo produktu DigiKey
Z4795-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D3V-16-1C24
Popis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač SPDT Montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D3V-16-1C24 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Výrobce
Omron Electronics Inc-EMC Div
Ochrana proti vniknutí
IP40
Řada
Provozní síla
100gf
Balení
Hromadné balení
Uvolňovací síla
15gf
Stav součásti
Aktivní
Provozní poloha
0,579" (14,7mm)
Obvod
SPDT
Přejezd pozice
0,047" (1,2mm)
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Diference zdvihu
0,016" (0,4mm)
Jmenovitý proud (A)
16A (AC), 600mA (DC)
Přeběh
0,040" (1,0mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mechanická životnost
10,000,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
125 V
Elektrická životnost
100,000 cyklů
Typ aktuátoru
Kulatý (kolíkový plunžr)
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C