D2FD-01L30-1T
Číslo produktu DigiKey
39-D2FD-01L30-1T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D2FD-01L30-1T
Popis
SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač SPDT Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D2FD-01L30-1T Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Výrobce
Omron Electronics Inc-EMC Div
Ochrana proti vniknutí
IP60 - prachotěsný
Řada
Provozní síla
66gf
Balení
Hromadné balení
Uvolňovací síla
5,099gf
Stav součásti
Aktivní
Provozní poloha
0,445" (11,3mm)
Obvod
SPDT
Diference zdvihu
0,020" (0,5mm)
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Přeběh
0,020" (0,5mm)
Jmenovitý proud (A)
100mA (AC/DC)
Mechanická životnost
300,000 cyklů
Střídavé jmenovité napětí
125 V
Elektrická životnost
100,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
30 V
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C