D2F-01L30
Číslo produktu DigiKey
39-D2F-01L30-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D2F-01L30
Popis
SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač SPDT Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D2F-01L30 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Výrobce
Omron Electronics Inc-EMC Div
Ochrana proti vniknutí
IP40
Řada
Provozní síla
55gf
Balení
Hromadné balení
Uvolňovací síla
4,079gf
Stav součásti
Aktivní
Provozní poloha
0,374" (9,5mm)
Obvod
SPDT
Diference zdvihu
0,020" (0,5mm)
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Přeběh
0,020" (0,5mm)
Jmenovitý proud (A)
100mA (DC)
Mechanická životnost
1,000,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
30 V
Elektrická životnost
100,000 cyklů
Typ aktuátoru
Páka, Simulovaný váleček
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C