S8VK-X48024-EIP
Číslo produktu DigiKey
Z8835-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8VK-X48024-EIP
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 20A
Modely EDA/CAD
S8VK-X48024-EIP Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
20A
Výkon (W)
480W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
94%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,61" D x 2,36" Š x 4,88" V (117,0mm x 60,0mm x 124,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
90V
Schvalovací agentura
CE, cURus, EAC, KC, RCM, TUV, UL
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
350V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
24V