S8VK-T12024
Číslo produktu DigiKey
Z4339-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8VK-T12024
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 5A
Modely EDA/CAD
S8VK-T12024 Modely
Kategorie
Výkon (W)
120W
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
89%
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Sdílení zatížení
Velikost / rozměry
4,81" D x 1,57" Š x 4,92" V (122,2mm x 40,0mm x 125,0mm)
Střídavé napětí - vstup
320 ~ 576VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
CE, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
5A