S8VK-S24024
Číslo produktu DigiKey
Z8169-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8VK-S24024
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Modely EDA/CAD
S8VK-S24024 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
10A
Výkon (W)
240W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
93%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,81" D x 1,50" Š x 4,88" V (122,2mm x 38,0mm x 124,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
90V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
350V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup 1
24V