S8VK-G24024
Číslo produktu DigiKey
Z3751-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8VK-G24024
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 10A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S8VK-G24024 Modely
Kategorie
Výkon (W)
240W
Výrobce
Omron Automation and Safety
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Sdílení zatížení, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,36" Š x 4,92" V (150,0mm x 60,0mm x 125,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cULus, cURus, VDE
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
10A