S8FS-G15024CD
S8FS-G15024CD
Číslo produktu DigiKey
Z7855-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8FS-G15024CD
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 150W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 6,5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S8FS-G15024CD Modely
Kategorie
Výkon (W)
150W
Výrobce
Omron Automation and Safety
Izolační napětí
3 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,26" D x 1,54" Š x 3,82" V (159,0mm x 39,2mm x 97,0mm)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV, UL
Napětí - výstup 1
24V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
6,5A