S8BA-24D24D480SBF
Číslo produktu DigiKey
S8BA-24D24D480SBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S8BA-24D24D480SBF
Popis
BATT BACKUP 24VDC 480W W/O BATT
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) Pohotovostní (bez regulace) Univerzální, Průmyslové řídicí jednotky 480W 24V
Kategorie
Jmenovitý výkon
480W
Výrobce
Omron Automation and Safety
Doba zálohování - max. zátěž
6 minut
Řada
Chráněná mediální vedení
RJ45
Balení
Krabice
Napětí - výstup
24V
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
4,386" D x 1,732" Š (111,40mm x 44,00mm)
Typ
Pohotovostní (bez regulace)
Výška
4,882" (124,00mm)