E5EC-RR4D5M-011
Číslo produktu DigiKey
SW1731-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E5EC-RR4D5M-011
Popis
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Kategorie
Zobrazené znaky - výška
0,710" (18,00mm), 0,433" (11,00mm), 0,307" (7,80mm)
Výrobce
Omron Automation and Safety
Napájecí napětí
24VAC/DC
Řada
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 92,00mm x 45,00mm
Balení
Krabice
Způsob montáže
Montáž na panel
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Typ
Řídicí jednotka procesů a teploty (RTD, Typ B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W)
Ochrana proti vniknutí
IP66 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Vstupní rozsah
-200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Vlastnosti
Vstup událostí, Detekce závady ohřívače
Typ výstupu
Relé (6)
Provozní teplota
-10°C ~ 55°C