A24201-032
Číslo produktu DigiKey
2262-A24201-032-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A24201-032
Popis
DRP-32-AA-LT
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 32 position 0,050" (1,27mm)
Způsob montáže
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Řada
Způsob upevnění
Držák západky
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,170" (4,32mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Kruhový
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
50,0µin (1,27µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín-olovo
Počet pozic
Materiál kontaktu
Beryliová měď
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt