KAPTON-TAPE40MM
Číslo produktu DigiKey
1188-KAPTON-TAPE40MM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KAPTON-TAPE40MM
Popis
TAPE MASKING 1.57"X33YDS
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Maskování Pásky Lepidlo 1,57" (40,00mm) X 98' (30,0m) 33yd
Kategorie
Podkladová vrstva, nosič
Polyimid
Výrobce
Olimex LTD
Tloušťka
0,0008" (0,8mil, 0,020mm)
Balení
Cívka
Šírka
1,57" (40,00mm)