OWPB-3552-30-A
Číslo produktu DigiKey
3949-OWPB-3552-30-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWPB-3552-30-A
Popis
BUZZER ELEMENT STD 3KHZ 35MM
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 kHz Standardní Prvek bzučáku 30V p-p 1,378" prům. (35,00mm) 500 Ohms
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWPB-3552-30-A Modely
Kategorie
Typ
Standardní
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Impedance
500 Ohms
Balení
Hromadné balení
Kapacita při kmitočtu
45000pF při 120Hz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Kmitočet
3 kHz
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Napětí - vstup (max)
30V p-p