OWPB-2002-36-A
Číslo produktu DigiKey
3949-OWPB-2002-36-A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWPB-2002-36-A
Popis
BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.6 kHz Standardní Prvek bzučáku 30V p-p 0,787" prům. (20,00mm) 500 Ohms
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWPB-2002-36-A Modely
Kategorie
Typ
Standardní
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Impedance
500 Ohms
Balení
Hromadné balení
Kapacita při kmitočtu
20000pF při 120Hz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Kmitočet
3.6 kHz
Velikost / rozměry
0,787" prům. (20,00mm)
Napětí - vstup (max)
30V p-p