TGHGCR0010FE
Číslo produktu DigiKey
TGHGCR0010FE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TGHGCR0010FE
Popis
RES CHAS MNT 0.001 OHM 1% 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 mOhms ±1% 100W Silná fólie Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±60ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Vlastnosti
Snímání proudu, Bezindukční
Balení
Nosič
Typ potahu a tělesa
S epoxidovou vrstvou
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
1 mOhms
Velikost / rozměry
1,500" D x 0,980" Š (38,10mm x 24,90mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,483" (12,26mm)
Výkon (W)
100W